Пошук декларацій чиновників
Пошук
Вибрані
Введіть прізвище та ім'я (по-батькові) чиновника
Тип декларації
Всі
Щорічна
Перед звільненням
Після звільнення
Кандидата на посаду
Тип документу
Всі
Декларація
Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані
Виправлена декларація
Рік
Всі
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Високий ризик
Так
Ні
Тип посади
Посада державної служби
Посада в органах місцевого самоврядування
Посадова особа юридичної особи публічного права
Категорія посади
Перша категорія
Друга категорія
Третя категорія
Четверта категорія
П'ята категорія
Шоста категорія
Сьома категорія
А
Б
В
Відповідальне становище
Президент України, Прем’єр-міністр України, член Кабінету Міністрів України, перший заступник або заступник міністра
народний депутат України
член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, член національної комісії, що здійснює державне регулювання у певній сфері, член Антимонопольного комітету, Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення, Голова Фонду державного майна, його перший заступник або заступник, член Центральної виборчої комісії
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини
Директор Національного антикорупційного бюро України
Голова Національного банку України, його перший заступник або заступник, член Ради Національного банку України
Секретар Ради національної безпеки і оборони України, його перший заступник або заступник
Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим, його перший заступник або заступник
радник або помічник Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України
державний службовець, посада якого належить до посад державної служби категорії 'А' або 'Б'
посадова особа місцевого самоврядування, посада якої віднесена до першої-третьої категорій
суддя суду загальної юрисдикції, суддя Конституційного Суду України
Генеральний прокурор України, його перший заступник або заступник, прокурор
слідчий
керівник, заступник керівника державного органу, юрисдикція якого поширюється на всю територію України
керівник, заступник керівника апарату або самостійного структурного підрозділу державного органу, юрисдикція якого поширюється на всю територію України
керівник, заступник керівника державного органу, органу влади Автономної Республіки Крим, юрисдикція якого поширюється на територію: 1) однієї або кількох областей; 2) Автономної Республіки Крим; 3) міста Києва або Севастополя
керівник державного органу, органу влади Автономної Республіки Крим, юрисдикція якого поширюється на територію: 1) одного або кількох районів; 2) міста республіканського в Автономній Республіці Крим або обласного значення; 3) району в місті; 4) міста районного значення
військова посадова особа вищого офіцерського складу
член, інспектор Вищої ради правосуддя
член, інспектор Вищої кваліфікаційної комісії суддів України
Нещодавні запити
ІМʼЯ: ОКСАНА РЕЄСТРАЦІЙНИЙ НОМЕР ОБЛІКОВОЇ КАРТКИ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ (ЗА НАЯВНОСТІ): [КОНФІДЕНЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ]
Адміністратор відділу надання адміністративних послуг
САУЛКО ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
перший заступник прокурора Одеської області
КАПУСТА МАРИНА СЕРГІЇВНА
головний спеціаліст відділу з питань персоніфікованого обліку та соціально-трудових відносин
ДОВГАНЬ ІРИНА ДМИТРІВНА
Головний спеціаліст відділу прийому громадян
БИСТРИЦЬКА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
начальник відділу взаємодії з субєктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області
ЄМЕЛЬЯНОВ ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Сільський голова
ЯКИМЕЦ НАЗАРИЙ МИРОНОВИЧ
старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції
ГОМОН МАРГАРИТА АНАТОЛІЇВНА
Головний спеціаліст Служби у справах дітей
СІРИК ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
депутат Полтавської обласної ради
СОЛТИК СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ
головний лікар
СТЕЛЬМАХ ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
головний бухгалтер
КОРНЄВА НАТАЛЯ ВІКТОРІВНА
комірник
ТАРНАВСЬКА АЛЛА МИХАЙЛІВНА
Старший державний виконавець Житомирського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області
КУЦ ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА
начальника відділу
ПАВЛІЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
молодший інспектор відділу режиму і охорони
КУЦ ОКСАНА ІВАНІВНА
головний бухгалтер
МАЛИШЕВА ІРИНА ЮРІЇВНА
Керуючий справами виконавчого апарату, депутат районної ради
ГРУША ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
інженер-енергетик
АГАРКОВА СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА
Головний спеціаліст відділення офіцерів запасу і кадрів
ФОМИЧОВА ІРИНА ВАСИЛІВНА
директор
ЧОРНОПИСЬКИЙ ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ
директор технічний
ЦВІГУН ТАРАС ПЕТРОВИЧ
Судовий розпорядник
ЗОЗУЛЯ КАТЕРИНА ТАРАСІВНА
головний спеціаліст юридичного відділу апарату Вінницької обласної державної адміністрації (переможець конкурсу)
РЕМЕЗ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
Головний державний ревізор - інспектор
ЯСІНСЬКА ЛЮБОВ МИХАЙЛІВНА
Спеціаліст 2-ї категорії (землевпорядник)
МОРОЗОВА ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА
головний державний інспектор відділу митного оформлення № 1 митного поста "Чернівці" Чернівецької митниці ДФС
ХАРІНА АЛЬОНА ІГОРІВНА
головний спеціаліст
ШЕМЧУК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
Керівник групи
ХВОРОСТ ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
Головний спеціаліст відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті Управління Укртрансбезпеки у Донецькій області
МАКСИМЕНКО ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
майстер лісу
ІРХА ПЕТРО ІВАНОВИЧ
депутат районної ради
ХАРІНА АЛЬОНА ІГОРІВНА
головний спеціаліст
РУБАН СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА
суддя Київського апеляційного суду
НАКОНЕЧНИЙ МИКОЛА ІВАНОВИЧ
головний спеціаліст
БОБКОВА ОЛЬГА ВАЛЕНТИНІВНА
головний спеціаліст відділу з питань управління державним майном та корпоративними правами держави
ПРОХОРОВА ЛАРИСА МИКОЛАІВНА
інженер з науково технічної інформації
ФОМИЧОВА ІРИНА ВАСИЛІВНА
директор
СУШКО ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА
суддя
МАРИНИЧ СЕРГІЙ АНДРІЙОВИЧ
Заступник начальника СРПП №3
ЛОЗА ОЛЕКСІЙ ПЕТРОВИЧ
Заступник директора виконавчого з рухомого складу
СЕНЬКІВ ГАЛИНА ГРИГОРІВНА
черговий по станції, депутат Гусятинської районної ради
БАБЕНКО ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА
Головний бухгалтер
АБРАМЧУК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
старший інструктор-пілот
СТРЕЛЕЦЬ ТЕТЯНА ГЕННАДІЇВНА
суддя
ПАЛАМАРЧУК ОЛЬГА СЕМЕНІВНА
Лікар
БЕДРІЙ ГАЛИНА ІВАНІВНА
прокурор Львівської місцевої прокуратури №1 Львівської області
ЦИБУЛЬСЬКА СВІТЛАНА ВЯЧЕСЛАВІВНА
прокурор відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин Управління представництва громадян та держави в суді
БІЛИНСЬКА ІРИНА ВАСИЛІВНА
начальник відділу
МУНТЯН НАТАЛІЯ БОРИСІВНА
Начальник відділу культури, освіти, молоді та спорту
КОНОНЕНКО ЗОЯ ОЛЕКСІЇВНА
суддя
ПОПОВА КАТЕРИНА ГЕННАДІЇВНА
заступник директора департаменту-начальник управління
ЯКОВЕНКО ДЕНИС ЮРІЙОВИЧ
Старший оперуповноважений з ОВС
НІКІТІНА КАРИНА ІГОРІВНА
головний спеціаліст відділу організації роботи та розвитку персоналу у Донецькій області
КОСЕНКО МАКСИМ ЮРІЙОВИЧ
Начальник відділу житлово-комунального господарства Управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області
ВОВЧЕНКО ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Головний спеціаліст відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства
СІРЕНКО ОКСАНА МИКОЛАЇВНА
головний спеціаліст архівного відділу департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради
БАБЕНКО ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА
Головний бухгалтер
ЗАЛЕВСЬКА КАТЕРИНА КОСТЯНТИНІВНА
Старший державний виконавець
СУЩЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Майстер лісу козачанського лісничиства
БУЛГАКОВА ІРИНА ВАЛЕРІЇВНА
суддя
АХМЕДОВА АЛІНА НАМІГІВНА
Головний спеціаліст юридичного відділу
СЛОБОДЯНЮК АЛІНА ЮРІЇВНА
секретар судового засідання
МИТРОХІНА АЛІНА ЄВГЕНІВНА
спеціаліст державної служби
ПОЛЯКОВА АЛІНА ГЕННАДІЇВНА
Головний спеціаліст бухгалтер
ОСАДЧА ЗОРЯНА ІГОРІВНА
кандидат на посаду провідного спеціаліста відділу розгляду звернень та забезпечення діяльнсті комісії з питань рзгляду скарг у сфері державної реєстрацї Управління дежавної реєстрації
ТИМКО ІГОР ВІКТОРОВИЧ
Начальник відділу ОРЕР та ВСГ РСЦ МВС в Закарпатській області
ЛАЗАРЕНКО ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА
заступник директора
САВЧЕНКО ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ
начальник управління
ДЕМЧУК МАРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
старший консультант секретаріату депутатської фракції Політичної партії Об'єднання САМОПОМІЧ
ТОЛМАЧОВА ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА
депутат
ЛІСОВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
начальник Новоград-Волинського відділу перевірок платників юридичних осіб управління податкового аудиту ГУ ДПС у Житомирській області
МОРОЗ ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ
державний експерт експертної групи моніторингу Директорату моніторингу та контролю (перед призначенням на посаду)
ГЕЙКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
старший сержант поліції
СЕНІВ ІВАН ДМИТРОВИЧ
майстер Ілемнянського лісництва
ПОДГОРНА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА
головний спеціаліст відділу управління персоналом та юридичного забезпечення
РУДЕНКО ВІТАЛІЙ ВІКТОРОВИЧ
Депутат сільської ради
ДОНЧЕНКО ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Заступник начальника
СІРЕНКО СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
Начальник управління
МАХНИК АЛІНА ЮРІЇВНА
курсант факультету №1
БУЛГАКОВА ІРИНА ВАЛЕРІЇВНА
суддя
КРЮКОВА ЛАРИСА ВАСИЛІВНА
Заступник начальника-начальник відділу будівництва та капітальних ремонтів
БОЙКО ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
начальник сектору дізнання
ЦАП ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ
головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій
ГРИНЬ ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Начальник Оріхівського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків
КВІТКА ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ
Дільничний офіцер поліції
ЛІСОВСЬКА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
Начальник бюро
ЧИЖ ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА
головний спеціаліст
ФОП ВЕРХОГЛЯД МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
Фізична особа підприємець
КОМПАНІЄЦЬ НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
провідний консультант-адміністратор
ЗАЄЦЬ ЛІДІЯ МИХАЙЛІВНА
секретар
ЛЕУС ЯРИНА ВАСИЛІВНА
Начальник відділу
ФОМИЧОВА ІРИНА ВАСИЛІВНА
депутат Маріупольської районної ради
БЛИЗНЮК АЛЛА СТАНІСЛАВІВНА
Начальник управління по звязках з громадськістю
МУЛЯР ДІАНА ВАЛЕРІЇВНА
Завідувач відділу бухгалтерського обліку і фінансової звітності - головний бухгалтер
ГАЙДУК ВІКТОРІЯ СЕРГІЇВНА
Провідний спеціаліст відділу діловодства
ТИМЧЕНКО ВОЛОДИМИР ІЛЛІЧ
Генеральний директор Директорату стратегічного планування, європейської інтеграції та забезпечення взаємодії з органами державної влади
ВЕРГУН ТЕТЯНА ГРИГОРІВНА
начальник управління
ФОМИЧЕВА ІРИНА ВАСИЛІВНА
директор
РЕДЬКА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
інспектор СРПП відділення поліції № 2 Бориспільського РУП
ЦИБУЛЬСЬКА СВІТЛАНА ВЯЧЕСЛАВІВНА
суддя місцевого суду
ІВАНЮХА ТЕТЯНА ЛЕОНІДІВНА
старший фахівець відділу оцінки та моніторингу майнових прав
ТЕРЕЩУК ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ СТАТИСТИКИ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ
ОСАДЧА ЗОРЯНА ІГОРІВНА
помічник судді
ЗАЛОЗНА АНЖЕЛА МИХАЙЛІВНА
головний спеціаліст відділу ринку та оцінки земель
СИМОНЕНКО ВОЛОДИМИР ЕДУАРДОВИЧ
Помічник лісничого
САВИЧ ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ
Головний лікар
ЛЕУС ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
головний бухгалтер
ВОВЧУК ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА
головний бухгалтер
БРИНЗЕЙ ЄВГЕН ПЕТРОВИЧ
головний спеціаліст відділу з питань паспортизації та реєстрації управління з питань громадянства, паспортизації та реєстрації ГУДМС України у Закарпатській області
КАМІНСЬКА СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунку пенсій
СВИРИДЮК ЮЛІЯ ДАНИЛІВНА
старший слідчий
РЯБОКОНЬ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ
Завідувач сектору юридичного забезпечення
ЛЕУС ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
головний бухгалтер
КУРЯТА КАТЕРИНА ЛЕОНІДІВНА
Дільничий офіцер поліції
ЦИБУЛЬСЬКА СВІТЛАНА ВЯЧЕСЛАВІВНА
прокурор відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин Управління представництва громадян та держави в суді
КАМІНСЬКИЙ ДМИТРО ВІКТОРОВИЧ
Третій секретар Посольства України у Франції
МІРКЕВИЧ СТЕПАН ЯКИМОВИЧ
майстер лісу
ДАНІЛОВА СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА
головний бухгалтер
ВАСЬКОВЕЦЬ РОМАН ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
Начальник відділу енергоменеджменту
ЩЕРБАНЬ ІННА АНАТОЛІЇВНА
Начальник відділу міжнародного співробітництва
ВОВК ІРИНА ВІТАЛІЇВНА
Секретар сільської ради
КОЗИРЄВА ІРИНА МИХАЙЛІВНА
головний спеціаліст
ЄСІНА ЛЮБОВ ЄВГЕНІВНА
Спеціаліст І категорії відділу реєстрації
ФІЛАТОВА ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
начальник відділу
ЛЕУС ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
головний бухгалтер
МУЗИКА ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Начальник служби захисту інформації
КУКЛА СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
старший інспектор сектору превенції
СЛЮСАР ТЕТЯНА АНДРІЇВНА
суддя
ПАСТУХ СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
старший оперуповноважений сектора кримінальної поліції
СТАНКЕВИЧ РОМАН ЯРОСЛАВОВИЧ
Консультант відділу з питань комунальної власності районної ради
МАТЯШ ЮРІЙ ВІКТОРОВИЧ
молодший інспектор-кінолог
ФОМИЧЕВА ІРИНА ВАСИЛІВНА
директор
СИРОВАТКА ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
Заступнмк міського голови
КОНЮХ ОЛЬГА ВАСИЛІВНА
суддя
КУЗІВ ПЕТРО МИХАЙЛОВИЧ
формувальник
ДЕЙНЕКА-ЛИХАЧ НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА
Старший інспектор з ОД ОАВ УОАЗОР
КРУГЛЯК ІННА ПЕТРІВНА
головний державний фінансовий інспектор відділу організаційної роботи управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області
КАМІНСЬКИЙ ДМИТРО ВІКТОРОВИЧ
Третій секретар Посольства України у Франції
СКРАЛЬ МАРИНА ІВАНІВНА
начальник відділу міжнародного співробітництва та міжнародних проєктів
ЯВОРОВСЬКА СВІТЛАНА ДМИТРІВНА
головний державний ревізор-інспектор Синельниківського відділення Дніпровської ОДПІ
КАПУСТА МИКОЛА ПЕТРОВИЧ
Начальник Нікопольського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області
ГАВРИШ КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Державний експерт експертної групи розвитку механізмів та інструментів стимулювання регіонального розвитку Директорату регіонального розвитку (нормопроектувальник)
ФІЛІП ІБОЛЯ ТИБОРІВНА
викладач
ЛЕБЕДЄВА ОЛЕНА СЕРГІЇВНА
Завідувач самостійного юридичного сектору
ЧЕРНИШЕНКО ДМИТРО АРТУРОВИЧ
Командир відділення
ПАВЛЮК ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ
Генконсул
МОРОЗ НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
Прокурор Київської місцевої прокуратури №1 м. Києва
ІГНАТОВА ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА
Головний фахівець відділу зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю
ПІКУЛЬ-ДРЯПКО ЛЮДМИЛА КОСТЯНТИНІВНА
головний спеціаліст загального відділу
ТИМЧЕНКО ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
На момент звільнення - Заступник начальника Відділу по роботі з персоналом
ЛУТАЙ ІННА ВОЛОДИМИРІВНА
помічник судді
КУРЯТА КАТЕРИНА ЛЕОНІДІВНА
Слідчий слідчого відділу Дніпровського УП ГУНП у м.Києві
ШЕТЕЛЯ НАТАЛІЯ ІГОРІВНА
директор
КОВАЧ ВІКТОРІЯ ЮРІЇВНА
Секретар судового засідання
ОВСІЄНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Старший інспектор відділу нагляду і безпеки
ВЛАСЕНКО ОЛЬГА ВІКТОРІВНА
прокурор Харківської місцевої прокуратури №6 Харківської області
КОРНІЄНКО ЛАРИСА ПЕТРІВНА
головний спеціаліст-економіст
КУРЯТА КАТЕРИНА ЛЕОНІДІВНА
ад'юнкт
ПОПЛАВСЬКА АЛІНА ВІКТОРІВНА
Прокурор відділу
ЛЕУС ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
головний бухгалтер
ЛОГІНОВ ВЛАДИСЛАВ ГЕОРГІЙОВИЧ
головний консультант
БЛІНОВА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
державний кадастровий реєстратор відділу державної реєстрації об'єктів Державного земельного кадастру Управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області
РЯБОВА ОЛЬГА ОЛЕКСІЇВНА
директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень
ЦИБУЛЬСЬКА СВІТЛАНА ВЯЧЕСЛАВІВНА
прокурор відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин Управління представництва громадян та держави в суді
ФОМИЧОВА ІРИНА ВАСИЛІВНА
депутат Маріупольської районної ради
ФОМИЧОВА ІРИНА ВАСИЛІВНА
директор
ЛАЗАРЕВА КРІСТІНА ІГОРІВНА
юрист
ФОМИЧОВА ІРИНА ВАСИЛІВНА
депутат Маріупольської районної ради
МОРОЗ НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
Прокурор Київської місцевої прокуратури №1 м. Києва
ЛАЗАРЕВА КРІСТІНА ІГОРІВНА
Спеціаліст першої категорії відділу забезпечення депутатської діяльності Херсонської міської ради
ВЕЛИЧКО ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Спеціаліст І категорії
ФОМИЧОВА ІРИНА ВАСИЛІВНА
директор
ВЕРХОГЛЯД МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
Фізична особа підприємець
ВЕРХОГЛЯД МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
Фізична особа підприємець
КРИСЕНКО ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА
Державний реєстратор юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відділу державної реєстрації районної державної адміністрації Чернігівської районної державної адміністрації Чернігівської області
КРАВЕЦЬ ІРИНА ІВАНІВНА
Заступник начальника відділу
РЯБОКОНЬ ОЛЕКСІЙ ПЕТРОВИЧ
Міський голова
ЛОБОДА МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ
заступник голови
ЛАЗАРЕВА КРІСТІНА ІГОРІВНА
Спеціаліст першої категорії відділу забезпечення депутатської діяльності Херсонської міської ради
АБРАМОВИЧ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
народний депутат України
ГРИЦАЙ ІРИНА ЄВГЕНІВНА
головний спеціаліст сектору контролю та інформаційного забезпечення
МАКСИМЕНКО ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Майстер лісу
ВАСИЛЬЧЕНКО ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА
суддя
КРАВЕЦЬ ІРИНА ІВАНІВНА
Завідувач сектору охорони здоров'я управління з гуманітарних питань
ДУБОВИК ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ
суддя
СЛОБОДЯНЮК ВЛАДИСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
поліцейський водій підрозділу поліції охорони
ДЕМЯНЧУК ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ
Суддя
САВІНА ГАННА ВІКТОРІВНА
головний державний ревізор - інспектор відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів
АХМЕДОВ ДАВІД ВАХІД ОГЛИ
Поліцейський з обліку речових доказів та озброєння логістики
ПЕРЕДРІЙ НАТАЛЯ ВАСИЛІВНА
Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності
ШУМІЛІНА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
Депутат Карнаухівської селищної ради
ФОП ВЕРХОГЛЯД МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
Фізична особа підприємець
ФУЛЬМЕС ІРИНА ФЕДОРІВНА
спеціаліст відділу фінансово господарського забезпечення апарату райдержадміністрації
КОВАЧ ВІКТОРІЯ ЮРІЇВНА
Секретар судового засідання
СЛИНЬКО ДМИТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ
Головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини
КУРЯТА КАТЕРИНА ЛЕОНІДІВНА
Дільничний офіцер поліції
СЕВЕРИН ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
поліцейський
ВЕРХОГЛЯД МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
Фізична особа підприємець
КЛІМЧУК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Водій
ІМʼЯ: ОЛЕНА РЕЄСТРАЦІЙНИЙ НОМЕР ОБЛІКОВОЇ КАРТКИ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ (ЗА НАЯВНОСТІ): [КОНФІДЕНЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ]
Старший інспектор сектору кадрового забезпечення