Пошук декларацій чиновників
Пошук
Вибрані
Введіть прізвище та ім'я (по-батькові) чиновника
Тип декларації
Всі
Щорічна
Перед звільненням
Після звільнення
Кандидата на посаду
Тип документу
Всі
Декларація
Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані
Виправлена декларація
Рік
Всі
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Високий ризик
Так
Ні
Тип посади
Посада державної служби
Посада в органах місцевого самоврядування
Посадова особа юридичної особи публічного права
Категорія посади
Перша категорія
Друга категорія
Третя категорія
Четверта категорія
П'ята категорія
Шоста категорія
Сьома категорія
А
Б
В
Відповідальне становище
Президент України, Прем’єр-міністр України, член Кабінету Міністрів України, перший заступник або заступник міністра
народний депутат України
член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, член національної комісії, що здійснює державне регулювання у певній сфері, член Антимонопольного комітету, Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення, Голова Фонду державного майна, його перший заступник або заступник, член Центральної виборчої комісії
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини
Директор Національного антикорупційного бюро України
Голова Національного банку України, його перший заступник або заступник, член Ради Національного банку України
Секретар Ради національної безпеки і оборони України, його перший заступник або заступник
Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим, його перший заступник або заступник
радник або помічник Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України
державний службовець, посада якого належить до посад державної служби категорії 'А' або 'Б'
посадова особа місцевого самоврядування, посада якої віднесена до першої-третьої категорій
суддя суду загальної юрисдикції, суддя Конституційного Суду України
Генеральний прокурор України, його перший заступник або заступник, прокурор
слідчий
керівник, заступник керівника державного органу, юрисдикція якого поширюється на всю територію України
керівник, заступник керівника апарату або самостійного структурного підрозділу державного органу, юрисдикція якого поширюється на всю територію України
керівник, заступник керівника державного органу, органу влади Автономної Республіки Крим, юрисдикція якого поширюється на територію: 1) однієї або кількох областей; 2) Автономної Республіки Крим; 3) міста Києва або Севастополя
керівник державного органу, органу влади Автономної Республіки Крим, юрисдикція якого поширюється на територію: 1) одного або кількох районів; 2) міста республіканського в Автономній Республіці Крим або обласного значення; 3) району в місті; 4) міста районного значення
військова посадова особа вищого офіцерського складу
член, інспектор Вищої ради правосуддя
член, інспектор Вищої кваліфікаційної комісії суддів України
Нещодавні запити
МІНЕНКО ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
начальник відділу аналізу та звітності Управління координації публічних закупівель
ПАВЛОВА АНТОНІНА АНАТОЛІЇВНА
Провідний фахівець з питань зайнятості
ВЕРБИЦЬКА ЄВГЕНІЯ ВІКТОРІВНА
Головний спеціаліст
СЛОБОДЯНЮК ЛЮДМИЛА МИХАЙЛІВНА
головний бухгалтер
МУЛЯР ДІАНА ВАЛЕРІЇВНА
Завідувач відділу бухгалтерського обліку і фінансової звітності - головний бухгалтер
ФЕДОРІВ ТЕТЯНА ІГОРІВНА
головний спеціаліст відділу туризму та охорони культурної спадщини
ІМʼЯ: ВОЛОДИМИР РЕЄСТРАЦІЙНИЙ НОМЕР ОБЛІКОВОЇ КАРТКИ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ (ЗА НАЯВНОСТІ): [КОНФІДЕНЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ]
Оперуповноваженний ВКП
ТУРЧИН ОЛЕСЯ ЯРОСЛАВІВНА
головний спеціаліст відділу збирання даних статистичних спостережень
ДОРОХОВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
Начальник виробничо-технічного відділу
ДЗУЛЬ МИХАЙЛО БОГДАНОВИЧ
Молодший інспектор відділу нагляду і безпеки
СЕНЬКІВ ГАЛИНА ГРИГОРІВНА
черговий по станції, депутат Гусятинської районної ради
ЛИСИЦЯ АЛЛА ВІКТОРІВНА
начальник
БІЛЕЦЬКА ТЕТЯНА ЮРІЇВНА
Головний спеціаліст Управління авіації та поліції на воді
МОРОЗОВА ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА
головний державний інспектор відділу митного оформлення № 1 митного поста "Чернівці" Чернівецької митниці ДФС
ШЕВЧУК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
суддя
КОСЕНКО МАКСИМ ЮРІЙОВИЧ
Начальник відділу житлово-комунального господарства Управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області
БУЛГАКОВА ІРИНА ВАЛЕРІЇВНА
суддя
ЯСІНСЬКА ЛЮБОВ МИХАЙЛІВНА
Спеціаліст 2-ї категорії (землевпорядник)
САВИЧ ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ
Головний лікар
ТИЩУК ВІКТОРІЯ ВІКТОРІВНА
Провідний спеціаліст-бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення управління фінансів Романівської районної державної адміністрації
ВІНЯРСЬКА ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку,економіки та кадрової роботи
НОСАНЬ ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
прокурор Дніпропетровської місцевої прокуратури № 3 Дніпропетровської області
КОРНІЄНКО ЛАРИСА ОЛЕКСАНДРІВНА
вчитель
ЛИТВИНЮК КАТЕРИНА БОРИСІВНА
секретар судового засідання відділу забезпечення розгляду адміністративних справ
ХАРКЕВИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Слідчий СВ Рівнеського ВП
КАРПЮК ПАВЛО ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
голова
ТРУБА ВАСИЛЬ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
головний фахівець-лікар ветеринарної медицини Новояриловицького ПІП ВМ
КОРНИЕНКО ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ БАТАЛЬЙОНУ ПАТРУЛЬНОЇ СЛУЖБИ ПОЛІЦІЇ ОСОБЛИВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
ЧАЛИЙ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
начальник відділу зв'язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Луганській області
КОВАЛЬОВ ЮРІЙ ЮРІЙОВИЧ
начальник відділу
МОСКАЛЕНКО ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА
Керівник експертної групи розвитку механізмів та інструментів стимулювання регіонального розвитку Директорату регіонального розвитку
ГРИЦАЙ ІРИНА ЄВГЕНІВНА
Економіст 1 категорії відділу грошового обігу в Сумській області Департаменту грошового обігу Національного банку України
БАЧИНСЬКА ІРИНА ЄВГЕНІВНА
присяжний
ВАВІЛОВА ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА
провідний бухгалтер
СЛЮСАР ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА
суддя
ХАРКЕВИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Слідчий СВ Рівнеського ВП
ШУБІНА ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА
заступник начальника відділу фінансування, бухгалтерського обліку та звітності - заступник головного бухгалтера
КОТОВИЧ НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
головний спеціаліст
ТИЩУК СВІТЛАНА КИРИЛІВНА
начальник управління регіонального розвитку Крижопільської райдержадміністрації
САМСОНЕНКО НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРИВІНА
інспектор СКЗ
ЦУРКАН МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
член органу
БЕЛІКОВ ІВАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Водій 22 Державної пожежно-рятувальної частини
МАКАРЧУК ЮРІЙ СТЕПАНОВИЧ
комірник
ТИМОШЕНКО РОМАН ЮРІЙОВИЧ
Молодший інспектор відділу охорони
КАЛЮЖНА ОКСАНА МИКОЛАЇВНА
начальник відділу освіти
СКОПИЧ КАРИНА СЕРГІЇВНА
адміністратор відділу адміністраторів Харківської районної державної адміністрації
ЗАГОРОДНІЙ ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
інспектор поліції сектору реагування патрульної поліції
КУКЛА СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
старший інспектор сектору превенції
ПИШЕНКО ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
Заступник начальника відділу управління персоналом, правової роботи, організаційно-контрольних питань та господарського забезпечення
МИТРОХІНА АЛІНА ЄВГЕНІВНА
головний спеціаліст, юрист служби у справах дітей
ЛУК’ЯНЧУК ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
депутат Камінь-Каширської районної ради
ШИМАНСЬКА ЯРИНА ІГОРІВНА
секретар судового засідання
ТКАЧОВА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
Начальник відділу організаційного та правового забезпечення
КИРИЛЮК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ районної державної адміністрації
МИТРОФАНОВА ДІАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності
ВАСИЛЬКІВ ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ
військовослужбовець
БАКАЙ ВІТА ВАЛЕНТИНІВНА
Депутат
ГЕРАСИМЧУК ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА
провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг
КОНОВАЛЕНКО КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
контролера ІІ категорії І-го взводу охорони І-го підрозділу охорони
НОВІКОВА ІННА ВЯЧЕСЛАВІВНА
суддя
МАРТИНЮК СВІТЛАНА КОСТЯНТИНІВНА
перший заступник начальника Немирівської ОДПІ
ЛИТВИНЮК КАТЕРИНА БОРИСІВНА
секретар судового засідання відділу забезпечення розгляду адміністративних справ
СТРАШКО МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
Майстер лісу
ЛОШАК ВОЛОДИМИР ГРИГОРІЙОВИЧ
Завідуючий ФП, депутат Мачулищанської сільської ради
СЛИНЬКО ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
начальник відділу економічного розвитку торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації
ЧЕРНИХ ІННА ВОЛОДИМИРІВНА
Головний спеціаліст
СУЄТІНА КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Державний експерт експертної групи з питань реформування системи усиновлення та захисту прав дітей
ПЛОДИСТИЙ ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ
Консул України в Гданську
ТИЩУК СВІТЛАНА КИРИЛІВНА
начальник управління регіонального розвитку Крижопільської райдержадміністрації
ВЛАСЮК РОМАН ЛЕОНІДОВИЧ
Головний спеціаліст сектору ІТ забезпечення
ЛЯГУТКО АЛІНА ЮРІЇВНА
прокурор Білгород-Дністровської місцевої прокуратури
БІЛИНСЬКА ІРИНА ВАСИЛІВНА
начальник відділу
СВІНЦІЦЬКА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
Головний державний інспектор
БОНДАРЕНКО ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
не праццюю
ЄСАУЛЕНКО МАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
суддя
ШЕВЦОВ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
прокурор Уманської окружної прокураутри Черкаської області
ЛЮТА-ЖИВОТОВСЬКА ЯНІНА МИХАЙЛІВНА
Начальник відділу пасажирських перевезень
МАЙСТРЕНКО ПЕТРО ГРИГОРОВИЧ
старший інспектор чергової частини
ФРОЛОВА ТЕТЯНА ІВАНІВНА
Директор, депутат Лебединської міської ради
СТАДНИК ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
головний спеціаліст відділу іхтіології та регулювання рибальства
ПОБЕРЕЖЕЦЬ СВІТЛАНА РУСЛАНІВНА
Оперуповноважений
КУРКІНА ЛІЛІЯ ВАСИЛІВНА
начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер
МАСЛОВ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Заступник начальника управління освіти по адміністративно - господарській діяльності
ВЕЛИЧКО КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
начальник відділу
КОСТЕНКО ГАННА МИКОЛАЇВНА
провідний спеціаліст сектору прийому громадян відділу грошових виплат та компенсацій
ЛИСЕНКО НАДІЯ ГРИГОРІВНА
депутат Новотроїцької селищної ради
ВЕРХОГЛЯД ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА
суддя
МОРОЗ НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
суддя
ПИШЕНКО ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
інспектор з кадрів
ШЕВЧЕНКО ДЕНИС ОЛЕГОВИЧ
Слідчий
ПИШЕНКО ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
головний спеціаліст планово-фінансового відділу
ГРИНЬ ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Начальник Оріхівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області
ПИТЕЛЬ КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
головний спеціаліст Юридичного сектору
РЯБИЙ БОРИС КОСТЯНТИНОВИЧ
головний спеціаліст ДСР НПУ , депутат Вишневої міської ради
КОЗЛОВСЬКИЙ РУСЛАН ІВАНОВИЧ
Старший оперуповноважений
ВЛАСЮК РОМАН ЛЕОНІДОВИЧ
Головний спеціаліст
СТРЕЛЕЦЬ ТЕТЯНА ГЕННАДІЇВНА
суддя
КОРНІЄНКО НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
старший слідчий
ЛУЦІВ ОРЕСТ МИХАЙЛОВИЧ
Спеціаліст ІІ категорії-землевпорядник
СТЕПАНЮК ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА
головний спеціаліст у справах сім’ї
ТИЩУК СВІТЛАНА КИРИЛІВНА
Завідувач сектору економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку Крижопільської селищної ради
ГУРОВА НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА
головний державний інспектор відділу бюджетування, ведення бухгалтерського обліку та звітності управління бухгалтерського обліку та фінансової роботи
СОЛОВЙОВ АРТЕМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Головний спеціаліст з інформаційних технологій
СЛОБОДЯНЮК ВЛАДИСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Ізолятор тимчасового тримання
ДЕРКАЧ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
менеджер
ХОЛОДНЯК ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
командир відділення 33 Державного пожежно-рятувального поста (село Липці, Харківського район) Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
ТИЩУК СВІТЛАНА КИРИЛІВНА
начальник управління регіонального розвитку Крижопільської райдержадміністрації
САУЛЯК ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Інспектор СРПП відділу поліції №1 Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області
ДЕЙНЕКА-ЛИХАЧ НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА
Старший інспектор з ОД ОАВ УОАЗОР
ЧОПИК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
слідчий
ЧИГРИН ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
заступник начальника відділу
ЧЕЧЕЛЬ ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
провідний консультант-адміністратор
КОВАЛЬСЬКА ВІРА ВОЛОДИМИРІВНА
суддя
МИХАЙЛЕНКО ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАДРОВИЧ
прокурор
МЕРЕЖКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
оперуповноважений
МУНТЯН НАТАЛІЯ БОРИСІВНА
Начальник відділу культури, туризму, культурної спадщини, освіти, молоді та спорту
ВЕРВЕЙКО ВАЛЕНТИНА ВАЛЕРІЇВНА
спеціаліст першої категоріїї відділу з питань організаційної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради
ШУБІНА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
головний спеціаліст загального відділу апарату
МІЩЕНКО МАРГАРИТА ВОЛОДИМИРІВНА
завідувач сектора з питань внутрішньої політики,зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Березнегуватської районної державної адміністрації
ЛОМТАТІДЗЕ ВОЛОДИМИР ЗАУРІЙОВИЧ
головний фахівець відділу ресурсного забезпечення
КАЛИНОВСЬКА АЛІЦІЯ ЮРІЇВНА
заступник начальника відділу
КОЛОМІЄЦЬ ІВАН ПЕТРОВИЧ
прокурор прокуратури
МИХАЙЛЯК ГАЛИНА ІВАНІВНА
соціальний робітник
ЯЦИШИН МИХАЙЛО РОСТИСЛАВОВИЧ
Сільський голова
КОВАЛЬОВА ВІКТОРІЯ ВІТАЛІЇВНА
курсант 1-2 курс
ХРИСТЕНКО ВАЛЕРІЯ ФЕДОРІВНА
Провідний державний аудитор
ДРУЗЬ ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
заступник начальника фінансового відділу
ЖУРАВЛЬОВ ОЛЕКСАНДР ГЕННАДІЙОВИЧ
суддя
ЧИЖ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ
Депутат
РУДИК МАРК РОМАНОВИЧ
Старший судовий розпорядник
НЕВМЕРЖИЦЬКА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Спеціаліст-землевпорядник
ГЛАДУН ВАДИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Майстер лісу
МЕРЕЖКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Оперуповноважений
ТОЛМАЧОВА ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА
депутат
СОЛОВЙОВА ВАЛЕНТИНА ВІКТОРІВНА
завідуюча організаційним відділом
СОЛОВЙОВ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
суддя
МАКОВЕЦЬКА ЛІДІЯ МИХАЙЛІВНА
старший майстер ремонтно-будівельної дільниці
ГОНЧАР ІРИНА МИКОЛАЇВНА
головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій
ВИСОЦЬКА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
прокурор
ТЕСЛЕНКО ЄВГЕНІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
Дізнавач ГУНП в Донецькій області
ГУДИМА ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
суддя, голова суду
БІЛЕЦЬКА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
Заступник начальника відділу
ГРИНЬКІВ МАРІЯ ДМИТРІВНА
Головний бухгалтер
НОВІК ЯНА СЕРГІЇВНА
Слідчий
ШВАНДЕР БОГДАН МИКОЛАЙОВИЧ
прокурор відділу
ЖУК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Заступник начальника департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку - начальник управління бухгалтерського обліку та звітності
ВОРОБЙОВА КРІСТІНА ІГОРІВНА
Спеціаліст першої категорії відділу забезпечення депутатської діяльності Херсонської міської ради
СУЯРКО ТЕТЯНА ДМИТРІВНА
МАКСИМІВ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ
Староста с. Полупанівка
МАНУІЛОВА ОЛЕНА В’ЯЧЕСЛАВІВНА
начальник відділу
РОМАНОВСЬКА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
Генеральний директор
ГУБСЬКА МАРІЯ ПЕТРІВНА
декретна відпустка
МЕЛЬНІЧУК ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
провідний спеціаліст-економіст відділу обробки даних соціальної статистики управління обробки даних демографічної та соціальної статистики
ЦИЦИКА ВІКТОРІЯ ІВАНІВНА
головний державний інспектор
ПОПОВА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
заступник начальника відділу представництва інтересів держави в суді Івано-Франківської обласної прокуратури
АВРАМЕНКО НАТАЛЯ МИКОЛАЇВНА
головний спеціаліст
АМАНОВА МАЯ ГУРБАНДУРДИЇВНА
помічник судді
АВРАМЕНКО НАТАЛЯ МИКОЛАЇВНА
начальник відділу - головний бухгалтер
МАЗУР МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ
Суддя
КЛІМОВ ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
виконавець робіт
КОРНІЄНКО ЄВГЕН МИКОЛАЙОВИЧ
молодший інспектор 2-ї категорії відділу режиму охорони
ГОРДІЙЧУК ОКСАНА ЮР’ЇВНА
адміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг управління економічного розвитку та інфраструктури
ТИМЧЕНКО ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Поліцейський сектору реагування патрульної поліції
СОЛОВЙОВ МИХАЙЛО СТАНІСЛАВОВИЧ
Державний інспектор
АНДРІЄШ ЄВГЕНІЯ ГРИГОРІВНА
секретар суду
БОЙКО ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ
суддя
ПАЄНКО ТЕТЯНА ЯРОСЛАВІВНА
адміністратор відділу надання адміністративних та інших послуг
БАРАНЧУК АНАТОЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
інспектор СРПП №4 Бобровицького ВП Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області
ФОМИЧОВА ІРИНА ВАСИЛІВНА
депутат Маріупольської районної ради
БАБІЙ ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
Начальник ТСЦ 0545 Регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області
КАЛЬЧЕНКО ВЕРОНІКА ВІКТОРІВНА
Психолог відділу по роботі з персоналом
САДОВСЬКА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації
ШЕВЧЕНКО КАТЕРИНА ПЕТРІВНА
головний спеціаліст
ВОРОБЙОВА КРІСТІНА ІГОРІВНА
Спеціаліст першої категорії відділу забезпечення депутатської діяльності Херсонської міської ради
ХИМИНЕЦЬ МИКОЛА ІГОРОВИЧ
поліцейський відділу з проведення спеціальних операцій
ЗАЛЕВСЬКА КАТЕРИНА КОСТЯНТИНІВНА
Старший державний виконавець
ВЛАСОВ ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ
Заступник начальника управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури міста Києва
ШЕВЧУК ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ
Директор
ВЕЛИЧКО КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
начальник відділу
ІВАНКО ВОЛОДИМИР МИРОСЛАВОВИЧ
державний інспектор з енергетичного нагляду відділу енергетичного нагляду Управління Державної інспекції енергетичного нагляду України у Тернопільській області
БУРІЙ ІВАН ЮРІЙОВИЧ
контролер 2 категорії 1 взводу охорони підрозділу охорони ВАКС
ТАРНАВСЬКА АЛЛА МИХАЙЛІВНА
державний виконавець Житомирського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області
КАРПЕНКО АЛЛА ВОЛОДИМИРІВНА
Заступник начальника відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів місцевих бюджетів управління обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів
БРИЛЬ ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Директор, депутат Ізюмської міської ради Харківської області
КРИЖАНІВСЬКА МАРІЯ ГРИГОРІВНА
головний бухгалтер - головний спеціаліст
ВАСЬКОВЕЦЬ РОМАН ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
Начальник відділу енергоменеджменту
ГУБАР ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
Головний спеціаліст
ЖУРАВЛЬОВ ОЛЕКСАНДР ГЕННАДІЙОВИЧ
Суддя
СВИРИДЮК ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Диспетчер
ВОВК ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
ДОП
ЛАВРІНЕНКО ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА
секретар судового засідання
БОДНАР ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ
головний спеціаліст Сектору кадрової роботи та державної служби Територіального органу Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві
ОСТАПЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
Суддя
ШАПІРО ІВАННА ВОЛОДИМИРІВНА
державний виконавець Баранівського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області
ТЕРЕЩУК ДМИТРО ДМИТРОВИЧ
старший слідчий з особливо важливих справ другого відділу процесуального контролю управління організації досудового розслідування
ВЛАСЮК РОМАН ЛЕОНІДОВИЧ
Головний спеціаліст відділу обслуговування комп'ютерної техніки
МОСІЄНКО ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
головний геолог
МАЗУР МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ
Суддя
ЮРЧУК АЛІНА ЄВГЕНІВНА
секретар суду
АДАМОВ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Перший заступник начальника управління